skip to Main Content

Veilingteams op bezoek bij Ronald Koeman

De veilingteams van VVOG, FC Lisse, ODIN’59, FC Winterswijk en FC ’s Gravenzande waren op 13 mei te gast in Zeist, voor een meet & greet met bondscoach Ronald Koeman. Voor de vrijwilligers van de clubs was dit een prachtige beloning voor hun inzet voor Support Casper, de stichting waar Koeman ambassadeur van is. Na een rondleiding over het complex, met o.a. een kijkje bij de VAR, konden een uur lang vragen worden gesteld aan de bondscoach. Hij nam alle tijd voor de vragen en foto’s van de vrijwilligers! Na afloop werden speciale Support Casper ballen gesigneerd door zowel Koeman als dames bondscoach Sarina Wiegman.

Back To Top